KAMPANYALAR

CİLDİNİZİ SONBAHARA EFOREA SPA'DA HAZIRLAYIN

Yaz boyunca güneşin zararlı etkilerine maruz kalan cildinizi kışa hazırlamak için Signatür Düzeltici Cilt Bakımı ve Signatür Aromasoul Tüm Vücut Ritüeli Bakımı Ekim sonuna kadar eforea Spa’da %20 indirimli!

90 dakikalık Signatür Düzeltici Cilt Bakımı, özellikle olgun kırışık gözle görülür ton ve hacim kaybı olan ciltleri yenileyerek yoğunluk kazandırıyor; yüz ovalini gerginleştirerek ciltte daha genç bir görünüm sağlıyor.

Şehir hayatının yoğun temposunda kendine zaman ayırmak isteyenler, eforea Spa’nın en özel masajlarından biri olan Signatür Aromasoul Tüm Vücut Ritüeli ile stresten arınıp hem bedenlerini hem ruhlarını tazeleme fırsatı buluyor. 90 dakika süren bu eşsiz bakım paketi, öncelikle ölü hücreleri yok ederek vücudun arınmasını sağlıyor ve seçiminize göre Doğu, Akdeniz, Hint ve Arap kültürlerinin geleneklerini yansıtan özel “Aromasoul masaj ritüeli” ile devam ediyor. Ayak onarıcı pedler ve yenileyici mini cilt bakımı ile benzersiz bir deneyim sunuyor.

Kampanya ile ilgili detaylı bilgi ve randevu için 0 212 708 3105 ya da bomonti.eforea@hilton.com'dan eforea Spa'ya ulaşabilirsiniz.

« ÖNCEKİ KAMPANYA